czwartek, 23 czerwca 2016

Code Mask - idealna maska do włosów przetłuszczających się

Przy włosach przetłuszczających, cienkich trudno dobrać kosmetyk, który nie będzie przeciążał naszych kosmyków ani ich dodatkowo przetłuszczał. Po próbach i błędach związanych z wyszukaniem najlepszej maski do włosów przestałam je poprostu używać. Wystarczyła mi jedynie odżywka do codziennego stosowania. Ale nie oszukujmy się, że od czasu do czasu potrzeba naszym włosom czegoś więcej.

Kiedy w moim mieście powstał sklep tylko z kosmetykami do włosów nie mogłam przejść obojętnie ;) I od razu Pani poleciła mi maskę KERATIN CODE MASK za 13 zł. Lubię najpierw poczytać o danym produkcie w internecie ale tu jakoś zaufałam :) Na szczęście!Może zacznę od pierwszego wrażenia, ale nie było ono najlepsze ponieważ przeszkadza mi zapach ;) Jest dosyć intensywny przy użyciu ale za to ładnie pachnie wciągu dnia :) Kolor maski jest biały, konsystencja kremowo-żelowa. Może właśnie dzięki temu nie obciążą moich włosów?

Co do samego działania to trudno powiedzieć. Na pewno po użyciu maski włosy były miękkie, fajnie się układały. I faktycznie maska nie sprawiała, że były jakoś bardziej przetłuszczone. Maska sprawiła, że moje włosy były lekkie. Używałam maski 2 razy w tygodniu i starczyła na dosyć długo tym bardziej, że od czasu do czasu mama jej używała. 

Gdybym nie przerzucała się na naturalne kosmetyki z pewnością maska zagościła by nie raz w mojej łazience. 

Co prawda maska jakoś super nie zregenerowała moich włosów ale nie oczekujmy cudów - wizyta u fryzjera i tak musi być od czasu do czasu :) 


Udanego, upalnego weekendu :) 

Pozdrawiam

2 komentarze: