niedziela, 23 marca 2014

No i po co to wszystko?

Witajcie,

początki jak wiecie wszystkiego są trudne, nawet tak prostej rzeczy jak założenie bloga :) Wybranie szablonu, czcionki, koloru ... chciałam, żeby wszystko pasowało do mnie. Na początku pewnie wygląd bloga będzie się zmieniał, aż znajdę ideał, który będzie wyrażał wszystko! 


O czym będzie mój blog? Na pewno o kosmetycznych nowinkach, jak i o starych sprawdzonych kosmetykach do których lubię wracać z różnych powodów. Kosmetyczne nie wypały też będą się pojawiać, bo i bez nich nie odnalazłybyśmy naszych ulubieńców :) Na blogu będą pojawiać się tylko kosmetyki, z których sama korzystam lub korzystałam. Będą to tylko moje opinie, moje przemyślenia, moje recenzje. Tak samo zdjęcia, które będą się pojawiać na blogu będą mojego autorstwa.

Oprócz kosmetycznych "uniesień" pojawią się pewnie recenzje książek, bo bez nich mój świat byłby nudny! Mieszkając w Polsce w torebce zawsze miałam jakąś lekturę :) Może na blogu pojawią się posty na temat życia w Niemczech. Wszystko wyjdzie z czasem. A teraz zabieram się za dalsze edytowanie bloga a już niedługo zapraszam na pierwsze kosmetyczne posty!

Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. super blog :) czekam z niecierpliwością na następne posty :))))))

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie super:) I ja czekam z niecierpliwością

    OdpowiedzUsuń